Native Union Card Leather Case iPhone 12/12 Pro (black)

Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,... více informací »
Native Union Card Leather Case iPhone 12/12 Pro (black)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,...

Native Union Card – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Vkusně a pohodlně díky svým snadno přístupné kapsy na karty máte po ruce všechny potřebné věci. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Kožené kapsy dvě karty • Zvýšené okraje na ochranu displeje a kamery • sametové interiér pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty)Povedený kus Native Union Card Leather Case lze získat právě teď tady u nás ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete najít zcela nové zboží ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu. To není vše, u nás vám nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé kousky značky Krytárna. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a žádaný produkt Native Union Card Leather Case iPhone 12/12 Pro (black) od známé společnosti Krytárna jednoduše pořídíte právě nyní opravdu levně! Ceny od 649 Kč.