Native Union Card – skórzana obudowa ochronna do iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (tan)

Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,... více informací »
Native Union Card - skórzana obudowa ochronna do iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (tan)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Card - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali,...

Native Union Card – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Card bylo provedeno vědomě získali, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Vkusně a pohodlně díky svým snadno přístupné kapsy na karty máte po ruce všechny potřebné věci. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Kožené kapsy dvě karty • Zvýšené okraje na ochranu displeje a kamery • sametové interiér pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty) Tento akční a ve slevě výrobek lze zakoupit zrovna tu na stránkách zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní najdete oblíbené zboží z této známé sekce na pár kliknutí.

Akční a ve slevě kus Native Union Card - skórzana obudowa ochronna do iPhone 12 mini z kieszenią na kartę (tan) od známé společnosti Krytárna jednoduše najdete teď za akční cenu! Nabídka již od 649 Kč.