Native Union Classic iPhone 12 mini (blue)

Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně... více informací »
Native Union Classic iPhone 12 mini (blue)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně...

Native Union Classic – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně získal, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Zvýšený okraj poskytuje dostatečnou ochranu displeje a fotoaparát • Velvet interiéru pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty) Kvalitní a žádaný produkt Native Union Classic iPhone 12 můžete získat právě teď tady na stránkách zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Pořiďte si zlevněné produkty z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Tento skvělý produkt Native Union Classic iPhone 12 mini (blue) od populárního výrobce Krytárna jednoduše můžete získat u nás teď opravdu výhodně! V akci od 649 Kč.