Native Union Classic Leather Case iPhone 12 mini (black)

Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně... více informací »
Native Union Classic Leather Case iPhone 12 mini (black)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně...

Native Union Classic – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně získal, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Zvýšený okraj poskytuje dostatečnou ochranu displeje a fotoaparát • Velvet interiéru pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty)
Velmi oblíbený produkt lze zakoupit bez problémů na webu v rubrice kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této populární rubriky za mimořádně nízkou cenu!

Tento levný kus Native Union Classic Leather Case iPhone 12 mini (black) s osvědčenou značkou Krytárna snadno můžete získat právě nyní téměř zdarma! Akční cena již od 649 Kč.