Native Union Classic Leather Case iPhone 12 Pro Max (sage)

Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně... více informací »
Native Union Classic Leather Case iPhone 12 Pro Max (sage)
Značka: Krytárna
649 Kč
Více informací
Native Union Classic - Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně...

Native Union Classic – Stylové ochranné pouzdro pro pouzdra telefonu. Krásy jsou velmi jednoduché. Pouzdro Native Union Classic byl vyroben záměrně získal, pravé italské kůže. Vnitřek pouzdra pouzdra lemována jemným sametem. To byl navržen tak, aby krásně věku patinou jedinečné a jemným vyraženým logem vhodného stylu. Ochrana ze všech úhlů Odolný proti opotřebení kůže a sametovou interiéru bude chránit vaše iPhonowi a zvýšené okraje poskytují dodatečnou ochranu pro obrazovku i fotoaparát. Technické parametry: • Pouzdro z italské kůže • Zvýšený okraj poskytuje dostatečnou ochranu displeje a fotoaparát • Velvet interiéru pro zvýšenou ochranu • Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením a MagSafe (odstraňte všechny karty)Zajímavý produkt Native Union Classic Leather Case iPhone 12 Pro máte možnost sehnat lehce na našich stránkách v populární rubrice kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme akční výrobky z této známé sekce za skvělou cenu. Oblíbený výrobce Krytárna poskytuje vynikající výrobky.

Akční výrobek Native Union Classic Leather Case iPhone 12 Pro Max (sage) od top výrobce Krytárna můžete sehnat zde nyní za výprodejovou cenu! Cena od 649 Kč.