OCHRANNÁ FÓLIE 3MK WATCH PROTECTION APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM)

Ochranná fólie pro velkou část zaoblené obrazovky, která ji chrání téměř od okraje k okraji. Čistá a jednotná struktura dokonale reprodukuje... celý popis>
OCHRANNÁ FÓLIE 3MK WATCH PROTECTION APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM)
Značka: Emobilshop
299 Kč
Více informací

Ochranná fólie pro velkou část zaoblené obrazovky, která ji chrání téměř od okraje k okraji. Čistá a jednotná struktura dokonale reprodukuje barvy a zajišťuje perfektní klouzání prstu po povrchu obrazovky.
3mk Watch Protection je první vysoce kvalitní ochranná fólie pro suchou montáž, kterou lze aplikovat bez rozstřikování jakékoli tekutiny na povrch. Snadná instalace díky pozičním nálepkám Fit-In™, které přesně zarovnají 3mk Watch Protection na obrazovce. Díky paměti materiálu a Self-Heal™ dokonale přilne a regeneruje vzniklé škrábance.
Laserová výroba 3mk Watch Protection zajišťuje dokonalé přizpůsobení obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Precizně vyrobeno – Poskytuje účinnou ochranu obrazovky – Vynikající průhlednost – Zachovává si plnou citlivost na dotek – Snadná montáž a demontáž – Rozměry: 36×30 mm
SADA OBSAHUJE: 3 x 3MK ochranná fólie na hodinky 1 x hadřík
Tento velmi oblíbený produkt OCHRANNÁ FÓLIE 3MK WATCH PROTECTION APPLE WATCH 4 můžete dostat bez problémů tady a teď na našem webu ve známé sekci importfd! Prozkoumejte podobné produkty z této kategorie ve výhodné akci!

Oblíbený a akční produkt OCHRANNÁ FÓLIE 3MK WATCH PROTECTION APPLE WATCH 4 / 5 / 6 / 7 / SE (40 / 41 MM) s pečetí kvality od značky Emobilshop je k dostání aktuálně na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu! Výhodně za skvělou cenu 299 Kč.