OCHRANNÁ FÓLIE ESR PAPER LIKE FILM IPAD PRO 11 2020/2021

ESR Paper Like je vysoce kvalitní ochranná fólie, která napodobuje přirozený list papíru. Speciálně vyvinutá struktura fólie dokonale odráží... celý popis>
OCHRANNÁ FÓLIE ESR PAPER LIKE FILM IPAD PRO 11 2020/2021
Značka: ESR
499 Kč
Více informací

ESR Paper Like je vysoce kvalitní ochranná fólie, která napodobuje přirozený list papíru. Speciálně vyvinutá struktura fólie dokonale odráží texturu skutečné karty. Fólie má matný povrch, který imituje tlak a přesnost čáry stylusu, jako bychom psali na papír. Příslušenství je ideální pro umělce a autory tabletů.
Dokonale řezaná fólie je plně přizpůsobena displeji, takže neruší chod přední kamery a Face ID. Fólie má matný povrch, který zabraňuje otiskům prstů a působí jako antireflexní vrstva. Matná vrstva neodráží světlo, což vám umožňuje volně pracovat během slunečného dne. Součástí balení je fólie se sadou polohovacích doplňků, které usnadňují bezproblémovou aplikaci přípravku. Instalace je jednoduchá a dostupná každému uživateli. Snadná montáž a dokonalá imitace papíru vám umožní plně si užít funkčnost produktu.
Pište, kreslete, skicujte jako na skutečný papír s ochrannou fólií ESR Paper-like!
Jak poznáte, že se příslušenství hodí k vašemu iPadu? Je to jednoduché, na zadní straně zařízení vyhledejte číslo modelu, které začíná písmenem A: Tento produkt je kompatibilní s: A2228, A2230, A2231, A2301, A2459, A2460 .
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky, přilepte je na boční stranu zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
PREZENTACE PRODUKTU: www.youtube.com/watch?v=HnyXQOeUH70&feature=emb_title
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Imitace textury papíru – Cit pro psaní a kreslení na papír – Přesně padnoucí – Čirý – Antireflexní – Matný povrch – Rozměry: 244×175 mm
SADA OBSAHUJE: 1 x ESR papír jako 1 x instalační sada
Hodně povedený produkt OCHRANNÁ FÓLIE ESR PAPER LIKE FILM IPAD PRO 11 lze zakoupit pohodlně tady u nás umístěný v rubrice importfd. Vyhledejte si akční produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další prověřené zboží od výrobce ESR. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka ESR vás obohatí o špičkový sortiment Nabídka platí do vyprodání zásob.

Unikátní a žádaný produkt OCHRANNÁ FÓLIE ESR PAPER LIKE FILM IPAD PRO 11 2020/2021 od výrobce s dlouholetou historií ESR jde nakoupit ještě dnes za výhodnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 499 Kč.