Ochranné sklo – OnePlus Nord N200 5G

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
Ochranné sklo - OnePlus Nord N200 5G
Značka: OnePlus
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachu Nejprodávanější produkt Ochranné sklo – OnePlus Nord N200 máte možnost dostat přímo na našich stránkách ve známé rubrice oneplus. Podívejte se na podobné produkty ve zmiňované kategorii za příznivou cenu! Tento výrobce OnePlus má top zboží.

Vysoce kvalitní kus Ochranné sklo - OnePlus Nord N200 5G od populárního výrobce OnePlus můžete pořídit právě teď v naší nabídce za báječnou cenu. V akci za 99 Kč.