Ochranné sklo – Samsung Galaxy A10e/A20e

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
Ochranné sklo - Samsung Galaxy A10e/A20e
Značka: Samsung
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachu
Kvalitní a oblíbený produkt je k dostání aktuálně tady a teď na našich stránkách ve známé sekci ochranná skla. Nyní získáte parádní produkty z této populární kategorie za super cenu. To však není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás taky další produkty od značky Samsung. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní kousek Ochranné sklo - Samsung Galaxy A10e/A20e od výrobce s mnohaletou tradicí Samsung můžete získat právě nyní na našich stránkách ve slevě! Levně za 99 Kč.