Ochranné sklo – Samsung Galaxy Xcover 4/4S

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
Ochranné sklo - Samsung Galaxy Xcover 4/4S
Značka: Samsung
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachu Kvalitní a oblíbený produkt lze nakoupit ještě tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice ochranná skla. Připravili jsme vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online! To není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů značky Samsung. Najdete je níže na této stránce. Populární dodavatel Samsung vám nabízí prvotřídní produkty A to ještě není vše.

Tento akční produkt Ochranné sklo - Samsung Galaxy Xcover 4/4S od naší známé značky Samsung jednoduše najdete právě teď u nás za extra cenu. Akční cena od 99 Kč.