Ochranné sklo – Xiaomi Poco F3 GT

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
Ochranné sklo - Xiaomi Poco F3 GT
Značka: Xiaomi
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachu
Diskontní produkt Ochranné sklo – Xiaomi Poco F3 GT naleznete přímo tady na stránkách v populární sekci ochranná skla. Pořiďte si parádní produkty z této známé rubriky v bezva akci! Populární dodavatel Xiaomi pro vás připravuje špičkové zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další kousky od dodavatele Xiaomi. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený výrobek Ochranné sklo - Xiaomi Poco F3 GT originál od značky Xiaomi máte možnost dostat zde za super peníze! Akční ceny již od 99 Kč.