Ochranné sklo – Xiaomi Poco X3 GT

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!... více informací »
Ochranné sklo - Xiaomi Poco X3 GT
Značka: Xiaomi
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem!...

Jediná unikátní ochrana displeje! Neplaťte zbytečně za nový drahý displej, když se váš rozbije! Ochraňte ho s ochranným tvrzeným sklem! Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazomObsah balení: – ochranné sklo- Utěrka z mikrovlákna- nálepka na odstranění prachuKvalitní a velmi žádaný kus je dostupný prostě na webu ve známé rubrice ochranná skla! Prozkoumejte parádní výrobky ve zmíněné rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Náš sortiment je široký, máme v nabídce další prověřené produkty od výrobce Xiaomi. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Ochranné sklo - Xiaomi Poco X3 GT od značky s dlouholetou tradicí Xiaomi snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách skutečně levně! Nyní za akční cenu 99 Kč.