Ochranné tvrzené sklo – Apple iPhone 13 mini

Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje.... více informací »
Ochranné tvrzené sklo - Apple iPhone 13 mini
Značka: Emobilshop
149 Kč
Více informací
Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje....

Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje. Základem skla je nejvyšší tvrdost, která oproti klasickým fóliím skvěle pomáhá chránit váš displej při nárazech, pádech. Displej na vašem iPhone se vždy může i přes veškerou opatrnosti v okamžiku rozbít. Nemusí se stát nic víc, než to, že se vám ho podaří pustit při vystupování z auta. Na takové nehody se hodí právě toto ochranné sklo. Právě zásluhou tvrdosti 9H ochrání displej před poškozením. Jeho vnější povrchová úprava zabraňuje ulpívání šmouh prstů. Díky tvrzenému sklu bude vaše zařízení stále jako v bavlnce.
 
 
➕ aplikace ochranného skla nesnižuje citlivost dotyku
➕ nezkresluje displej
➕ hodnota tvrdosti 9H
➕ dokonalá ochrana displeje před poškozením
➕ speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazům
➕ odolné vůči poškrábání ostrými předměty (nože, klíče)
➕ rychlé a snadné čištění
➕ má vysokou citlivost při dotyku
 
vlastnosti:
➡️ průhlednost: 100%
➡️ tloušťka: 0,3mm
➡️ materiál: tvrzené temperované sklo
 
V balení naleznete:
➡️ ochranné sklo
➡️ utěrku z mikrovlákna
➡️ hadřík s alkoholem na odmaštění displeje
 
 
 
Oblíbený a akční produkt Ochranné tvrzené sklo – Apple iPhone 13 mini máte možnost dostat bez problémů tu na webu ve známé rubrice tvrzená ochranná skla. Vyberte si skvělé výrobky z této známé rubriky za parádní cenu! Možná hledáte něco jiného, máme toho více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od dodavatele Emobilshop. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Tato značka Emobilshop vám může nabídnout špičkové produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento levný produkt Ochranné tvrzené sklo - Apple iPhone 13 mini od skvělé značky Emobilshop můžete získat na našich stránkách levně! Teď za akční cenu 149 Kč.