Ochranné tvrzené sklo – Apple iPhone 13

Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje.... více informací »
Ochranné tvrzené sklo - Apple iPhone 13
Značka: Emobilshop
149 Kč
Více informací
Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje....

Unikátní tvrzené sklo s extrémní tvrdostí 9H vám poskytne maximální ochranu před poškrábáním, poškozením i rozbitím vašeho displeje. Základem skla je nejvyšší tvrdost, která oproti klasickým fóliím skvěle pomáhá chránit váš displej při nárazech, pádech. Displej na vašem iPhone se vždy může i přes veškerou opatrnosti v okamžiku rozbít. Nemusí se stát nic víc, než to, že se vám ho podaří pustit při vystupování z auta. Na takové nehody se hodí právě toto ochranné sklo. Právě zásluhou tvrdosti 9H ochrání displej před poškozením. Jeho vnější povrchová úprava zabraňuje ulpívání šmouh prstů. Díky tvrzenému sklu bude vaše zařízení stále jako v bavlnce.
 
 
➕ aplikace ochranného skla nesnižuje citlivost dotyku
➕ nezkresluje displej
➕ hodnota tvrdosti 9H
➕ dokonalá ochrana displeje před poškozením
➕ speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazům
➕ odolné vůči poškrábání ostrými předměty (nože, klíče)
➕ rychlé a snadné čištění
➕ má vysokou citlivost při dotyku
 
vlastnosti:
➡️ průhlednost: 100%
➡️ tloušťka: 0,3mm
➡️ materiál: tvrzené temperované sklo
 
V balení naleznete:
➡️ ochranné sklo
➡️ utěrku z mikrovlákna
➡️ hadřík s alkoholem na odmaštění displeje
 
 
  Tento skvělý produkt Ochranné tvrzené sklo – Apple iPhone 13 můžete dostat snadno tu na našich stránkách ve známé rubrice tvrzená ochranná skla! Najděte si parádní kusy z této rubriky za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele Emobilshop. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Emobilshop vyrábí velmi kvalitní zboží

Tento neodolatelný kousek Ochranné tvrzené sklo - Apple iPhone 13 s osvědčenou značkou Emobilshop jednoduše můžete najít tady a teď za výhodnou cenu. Cenově vychází na 149 Kč.