MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR SCREEN SHIELD 2-PACK IPHONE 13 / 13 PRO / 14 CLEAR

Tento zlevněný kousek OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR SCREEN SHIELD 2-PACK IPHONE 13 / 13 PRO / 14 CLEAR od naší známé značky ESR snadno můžete najít tady a teď za extra cenu! Aktuálně stojí u nás 399 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR SCREEN SHIELD 2-PACK IPHONE 13 / 13 PRO / 14 CLEAR
Ověřit dostupnost
Značka: ESR
399
Popis produktu

Tvrzené sklo ESR Screen Shield nejvyšší kvality je dokonalým způsobem, jak chránit obrazovku zařízení před poškrábáním a nárazy.
Je vyrobeno z odolného a frézovaného skla AGC Asahi Glass. Má povrchovou tvrdost (úroveň odporu) 9H, proto je extrémně odolné proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty – nůž, klíče. Sklo Asahi AGC má výjimečně dobrý oleofobní povlak, který zabraňuje zanechání otisků prstů na obrazovce.
Model Screen Shield byl připraven tak, aby pokryl maximální část obrazovky a zajistil plnou kompatibilitu s většinou případů.
Sada obsahuje instalační příslušenství s polohovacím rámem, díky kterému je instalace velmi snadná a dostupná doslova každému. Rám umožňuje dokonalé umístění povlaku s obrazovkou a ostatní příslušenství je určeno pro instalaci bez bublin a nečistot – instalace tohoto typu produktu na tak velkou plochu obrazovky nebyla nikdy jednodušší!
Zkontrolujte, jak je to jednoduché: https://www.youtube.com/watch?v=Bbavb00s8ZE
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí polohovacího rámu z 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že krouživými pohyby na několik desítek sekund celou věc pevně stisknete. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Odolnost proti poškrábání až 9H – Tvrzené sklo o tloušťce 0, 3mm – Má oleofobní vrstvu – Konturované 2,5D okraje – Snadná instalace pomocí rámečku a instalačního balíčku – Neovlivňuje citlivost na dotyk – Rozměry: 143×68 mm
ZAHRNUTO: 2 x ESR sklo 1 x instalační sada