MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR TEMPERED GLASS IPAD PRO 11 2020/2021

Tento oblíbený výrobek OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR TEMPERED GLASS IPAD PRO 11 2020/2021 od předního výrobce ESR jednoduše můžete sehnat tady teď výhodně. Ve skvělé akci za 499 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO ESR TEMPERED GLASS IPAD Pro 11 2020/2021
Ověřit dostupnost
Značka: ESR
499

Vysoce kvalitní tvrzené sklo ESR je dokonalým způsobem, jak chránit obrazovku před poškrábáním a nárazy. Má tloušťku 0,3 mm a tvrdost 9H, což je dostatečná hodnota umožňující účinnou ochranu displeje s vysokou odolností samotného skla vůči povrchovým škrábancům. Byl také pokryt oleofobní vrstvou, která snižuje míru zanechání otisků prstů na obrazovce. Sada obsahuje instalační příslušenství s polohovacím rámem, díky kterému je instalace velmi snadná a dostupná doslova každému. Rám umožňuje dokonalé umístění povlaku s obrazovkou a ostatní příslušenství je určeno pro instalaci bez bublin a nečistot – instalace tohoto typu produktu na tak velkou plochu obrazovky nebyla nikdy jednodušší!
Jak poznáte, že se příslušenství hodí k vašemu iPadu? Je to jednoduché, na zadní straně zařízení vyhledejte číslo modelu, které začíná písmenem A: Tento produkt je kompatibilní s: A2228, A2230, A2231, A2301, A2459, A2460.
Zkontrolujte, jak je to jednoduché: https: // www . youtube.com/watch?v=I3aC5bfNkZw
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí polohovacího rámu z 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že krouživými pohyby na několik desítek sekund celou věc pevně stisknete. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – Odolnost proti poškrábání až 9H – Tvrzené sklo o tloušťce 0, 3mm – Má oleofobní vrstvu – Konturované 2,5D okraje – Snadná instalace pomocí rámečku a instalačního balíčku – Neovlivňuje citlivost na dotyk – Rozměry: < rozpětí> 244 x 175 mm
ZAHRNUTO: 1 x ESR sklo 1 x instalační sada