OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ GARMIN FORERUNNER 955 / 955 SOLAR

Exkluzivní produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ GARMIN FORERUNNER 955 / 955 SOLAR od dodavatele s dobrým jménem HOFI je k sehnání na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Cenově vychází na 199 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ GARMIN FORERUNNER 955 / 955 SOLAR
Značka: HOFI
199 Dostupnost: SKLADEM
Více informací

Popis produktu

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z lehkého a frézovaného skla o tloušťce 0,26 mm. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc má oleofobní povlak, který minimalizuje otisky prstů nebo jiné nečistoty. Hofi Pro + dokonale chrání vaši drahocennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je mimořádně snadná a přístupná všem uživatelům.
Zkontrolujte, jak nainstalovat:https://youtu.be/8s3cmkqoeG0
* Sklo / fólie je vyřezávána pouze na ploché části displeje s konvexní strukturou, dle raznice připravené samotným výrobcem daného modelu telefonu. Pouze takové řezání fólie / skla zajistí plnou kompatibilitu s naším ochranným příslušenstvím.** Díky různému frézování okrajů displejů vzniká po instalaci ochranné fólie / skla na displej jemná vzduchová halo se mohou objevit na obrazovce! Je to přirozená situace a závisí na samotné obrazovce.*** Fotografie produktů jsou ilustrační, v závislosti na rozměrech může být sklo zabaleno v jiném obalu.
NÁVOD NA MONTÁŽ:1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupání – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci.2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté použijte suchý hadřík k vyleštění do lesku.3) Nainstalujte povlak co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů lepicí pásky.4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU:- 100% originál- Zabaleno v originálním balení- Tvrdost 9H- Vyříznuto na rovnou část displeje- 2,5D frézované hrany příjemné na dotek- Dodatečná olefobní vrstva- Dokonalá průhlednost- Nemá vliv na funkčnost dotyku- Rozměry:
V ceně:1 x Hofi Glass Pro +1 xInstalační sada

EAN: 9490713927199