OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 MM

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z lehkého a frézovaného skla... celý popis>
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 MM
Značka: HOFI
199 Kč
Více informací

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z lehkého a frézovaného skla o tloušťce 0,26 mm. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc má oleofobní povlak, který minimalizuje otisky prstů nebo jiné nečistoty. Hofi Pro + dokonale chrání vaši drahocennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je extrémně snadná a přístupná všem uživatelům.
Zkontrolujte, jak se připojit: https://www.youtube.com/watch?v=-sK3mdNUrJY
* Sklo / fólie se řeže pouze na plochou část displeje s konvexní strukturou, dle raznice připravené výrobcem daného modelu telefonu. Pouze takové řezání fólie / skla zajistí plnou kompatibilitu s naším ochranným příslušenstvím. ** Díky různému frézování okrajů displejů vzniká po instalaci ochranné fólie / skla na displej jemná vzduchová halo se mohou objevit na obrazovce! Je to přirozená situace a závisí na samotné obrazovce. *** Fotografie produktů jsou ilustrační, v závislosti na rozměrech může být sklo zabaleno v jiném obalu.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky, přilepte je na boční stranu zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Zabaleno v originálním balení – Tvrdost 9H – Vyříznuto na rovnou část displeje – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Dodatečná olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost na dotek – Rozměry: 36 mm
ZAHRNUTO: 1 x Hofi Glass Pro + 1 x Instalační sada Tento nejprodávanější kus máte možnost získat právě nyní tady na webu umístěný v rubrice importfd! Nyní pořídíte akční produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás toho najdete mnohem více, prozkoumejte u nás taky další skvělé produkty od dodavatele HOFI. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ SAMSUNG GALAXY WATCH 4 40 MM od top výrobce HOFI získáte zde za příznivou cenu. Ve skvělé akci za 199 Kč.