OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ XIAOMI PAD 5 / 5 PRO

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z lehkého a frézovaného skla... celý popis>
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ XIAOMI PAD 5 / 5 PRO
Značka: HOFI
349 Kč
Více informací

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z lehkého a frézovaného skla o tloušťce 0,26 mm. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc má oleofobní povlak, který minimalizuje otisky prstů nebo jiné nečistoty. Hofi Pro + dokonale chrání vaši drahocennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je extrémně snadná a přístupná všem uživatelům.
* Sklo / fólie se řeže pouze na plochou část displeje s konvexní strukturou, dle raznice připravené samotným výrobcem daného modelu zařízení. Pouze takové řezání fólie / skla zajistí plnou kompatibilitu s naším ochranným příslušenstvím. ** Díky různému frézování okrajů displejů vzniká po instalaci ochranné fólie / skla na displej jemná vzduchová halo se mohou objevit na obrazovce! Je to přirozená situace a závisí na samotné obrazovce. *** Fotografie produktů jsou ilustrační, v závislosti na rozměrech může být sklo zabaleno v jiném obalu.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky, přilepte je na boční stranu zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Zabaleno v originálním balení – Tvrdost 9H – Vyříznuto na rovnou část displeje – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Dodatečná olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost dotyku – Rozměry: 250x161mm
V CENĚ: 1 x Hofi Glass Pro + 1 x Instalační sada Diskontní produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ XIAOMI PAD 5 / 5 PRO jde koupit snadno na našich stránkách ve známé sekci importfd. Získejte parádní kousky z naší rubriky na pár kliknutí! Známý výrobce HOFI pro své zákazníky nabízí vysoce kvalitní produkty. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. To není všechno, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další produkty od výrobce HOFI. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO HOFI GLASS PRO+ XIAOMI PAD 5 / 5 PRO od značky HOFI můžete získat v naší nabídce pořád výhodně. Akční ceny od 349 Kč.