Ochranné tvrzené sklo na displej – Motorola Edge 20 / Edge 20 Pro

Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou... více informací »
Ochranné tvrzené sklo na displej - Motorola Edge 20 / Edge 20 Pro
Značka: Motorola
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou...

Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Jediné unikátní sekundární sklo + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazům + Spodní vrstva skla potažená tenkou silikonovou vrstvou pro dokonalé přichycení Obsah balení: – ochranné sklo- utěrka z mikrovlákna- nálepka rychle proti prachu- hadřík s alkoholem na odmaštění displeje
Zajímavý produkt Ochranné tvrzené sklo na pořídíte taky tu v populární sekci motorola. Nyní koupíte skvělé produkty ze zmíněné rubriky za super ceny!

Hodně oblíbený produkt Ochranné tvrzené sklo na displej - Motorola Edge 20 / Edge 20 Pro od přední společnosti Motorola pohodlně dostanete tady teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídky od 99 Kč.