Ochranné tvrzené sklo na displej – Motorola Edge 20 Fusion

Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou... více informací »
Ochranné tvrzené sklo na displej - Motorola Edge 20 Fusion
Značka: Motorola
99 Kč
Více informací
Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou...

Jediná unikátní ochrana obrazovky s druhou vrstvou speciálního vytvrzeného skla. Průsvitné tvrzené sklo je potaženo zespodu tenkou silikonovou vrstvou pro snadné aplikování a dokonalé přichycení na povrch displeje. Je odolné vůči poškrábání ostrými předměty jako nože, klíče a pod. Vrchní vrstva je odolná proti otiskům prstů a snadno se stírá. + Jediné unikátní sekundární sklo + Nejtenčí ochranné sklo na trhu + nezkresluje displej + Dokonalá ochrana displeje před poškozením + Speciální vytvrzené sklo odolné vůči nárazům + Spodní vrstva skla potažená tenkou silikonovou vrstvou pro dokonalé přichycení Obsah balení: – ochranné sklo- utěrka z mikrovlákna- nálepka rychle proti prachu- hadřík s alkoholem na odmaštění displeje Tento unikátní výrobek můžete najít teď tady u nás umístěný v kategorii motorola! Nyní můžete koupit jiné kousky ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu! V očích zákazníků populární značka Motorola pro své zákazníky dodává špičkový sortiment. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé produkty od dodavatele Motorola. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný produkt Ochranné tvrzené sklo na displej - Motorola Edge 20 Fusion pocházející od značky Motorola můžete nakoupit zde téměř zdarma! Aktuálně výhodně za 99 Kč.