OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM IPAD MINI 6 2021

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z 0,2mm zpracovaného a... celý popis>
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM IPAD MINI 6 2021
Značka: Spigen
599 Kč
Více informací

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyrobena z 0,2mm zpracovaného a vyztuženého tvrzeného skla. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče).
Navíc je pokryta speciální nano vrstvou, která chrání obrazovku před otisky prstů nebo jinými nečistotami. Glas.TR dokonale chrání vaši drahocennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je extrémně snadná a přístupná všem uživatelům.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s instalací v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude vás rušit instalace. 2) Očistěte a odmastěte povrch obrazovky a poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte povlak co nejhladší – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky a přilepit je ke straně zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin stisknutím celého pevně krouživými pohyby po dobu několika desítek sekund. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
Jak zkontrolovat, zda se příslušenství hodí pro váš iPad? Je to jednoduché, zkontrolujte číslo modelu začínající písmenem A na zadní straně zařízení. Produkt v této nabídce odpovídá: A2567, A2568, A2569.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – Baleno v originálním balení – tvrdost 9H – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Dodatečná olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost dotyku – Rozměry: 191×130 mm
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Glas.TR Slim Glass 1 x instalační sada Výjimečný a žádaný kousek OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR můžete pořídit prostě tu na stránkách ve známé rubrice importfd. Nyní můžete najít ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další skvělé produkty od výrobce Spigen. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známý dodavatel Spigen dlouhodobě poskytuje vysoce kvalitní produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Kvalitní a velmi žádaný kousek OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM IPAD MINI 6 2021 od naší známé značky Spigen snadno můžete sehnat momentálně levně. V akci za 599 Kč.