MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM IPHONE 11 PRO

Výjimečný a žádaný produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM IPHONE 11 PRO od výrobce s mnohaletou tradicí Spigen je k dostání právě teď u nás za zcela nejnižší cenu. Cena již od 349 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLAS.TR SLIM iPhone 11 PRO
Ověřit dostupnost
Značka: Spigen
349

Křišťálově čisté tvrzené sklo, které dokonale odráží zobrazené barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyroben z opracovaného a tvrzeného tvrzeného skla o tloušťce 0,2 mm. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc je pokryta speciální nano vrstvou, která chrání obrazovku před otisky prstů nebo jinými nečistotami. Glas.TR dokonale chrání vaši drahocennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je extrémně snadná a přístupná všem uživatelům.
* Sklo / fólie se řeže pouze na plochou část displeje s konvexní strukturou, dle raznice připravené výrobcem daného modelu telefonu. Pouze takové řezání fólie / skla zajistí plnou kompatibilitu s našimi ochrannými doplňky.
** V důsledku různého frézování okrajů displejů se po instalaci ochranné fólie / skla na displej může kolem displeje vytvořit jemné vzduchové halo. Toto je přirozená situace a závisí na samotné obrazovce.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky, přilepte je na boční stranu zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – tvrdost 9H – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Další olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost dotyku – Rozměry: 135x63mm – Zabaleno v originálním balení
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Glas.TR Slim Glass 1 x Mokrý hadřík 1 x Suchý hadřík 1 x Odstraňování znečištění páskou