MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC IPHONE 11 BLACK

Tento kvalitní a levný výrobek OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC IPHONE 11 BLACK od výrobce Spigen pohodlně seženete zde skutečně levně! Ceny již od 499 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC iPhone 11 BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: Spigen
499

Křišťálově čisté tvrzené sklo s nejširší možnou matricí určenou pro pouzdro. Glass FC dokonale reprodukuje zobrazované barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyroben z opracovaného a vyztuženého 0,3mm tvrzeného skla. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc je pokryta speciální nano vrstvou, která chrání obrazovku před otisky prstů nebo jinými nečistotami. Glass FC dokonale chrání cennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je mimořádně snadná a přístupná všem uživatelům.
* Sklo má nejširší možný průbojník Case Friendly, což znamená, že bude kompatibilní s většinou pouzder na trhu a se všemi pouzdry od Spigen.
** V důsledku různého frézování okrajů displejů se po instalaci ochranné fólie / skla na obrazovku může kolem obrazovky vytvořit jemné vzduchové halo. Toto je přirozená situace a závisí na samotné obrazovce.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupání – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté použijte suchý hadřík k vyleštění do lesku. 3) Nainstalujte povlak co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů lepicí pásky. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – tvrdost 9H – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Další olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost dotyku – Rozměry: 145x70mm – Baleno v originálním balení
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Glass FC 1 x Hadřík z mikrovlákna 1 x Hadřík na alkohol 1 x Odstraňovací páska znečištění