MSmobil.cz - příslušenství pro mobilní telefony

OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC IPHONE XR BLACK

Tento diskontní produkt OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC IPHONE XR BLACK od odblíbeného výrobce Spigen můžete najít zde teď právě skutečně levně. Aktuálně za super cenu 399 Kč.
OCHRANNÉ TVRZENÉ SKLO SPIGEN GLASS FC iPhone XR BLACK
Ověřit dostupnost
Značka: Spigen
399

Křišťálově čisté tvrzené sklo s nejširší možnou matricí určenou pro pouzdro. Glass FC dokonale reprodukuje zobrazované barvy a neovlivňuje citlivost dotyku. Je vyroben z opracovaného a tvrzeného tvrzeného skla o tloušťce 0,3 mm. Má povrchovou tvrdost (úroveň odolnosti) 9H, proto je extrémně odolný proti poškrábání i při kontaktu s ostrými předměty (nůž, klíče). Navíc je pokryta speciální nano vrstvou, která chrání obrazovku před otisky prstů nebo jinými nečistotami. Glass FC dokonale chrání cennou obrazovku při extrémních pádech. Instalace je extrémně snadná a přístupná všem uživatelům.
* Sklo má nejširší možný průbojník Case Friendly, což znamená, že bude kompatibilní s většinou pouzder na trhu as jakýmkoli pouzdrem Spigen.
** V důsledku různého frézování okrajů displejů se po instalaci ochranné fólie / skla na displej může kolem displeje vytvořit jemné vzduchové halo. Toto je přirozená situace a závisí na samotné obrazovce.
NÁVOD NA MONTÁŽ: 1) Začněte s montáží v koupelně hned po koupeli – pára pohltí veškerý prach z atmosféry a nebude překážet při instalaci. 2) Důkladně očistěte a odmastěte povrch obrazovky, poté jej pomocí suchého hadříku vyleštěte do lesku. 3) Nainstalujte nátěr co nejrovnoměrněji – můžete jej umístit pomocí dvou listů pásky, přilepte je na boční stranu zařízení. 4) Zbavte se vzduchových bublin tak, že na celou věc krouživými pohyby na několik desítek sekund pevně přitlačíte. Udělejte to tak, aby vrstva lepidla co nejvíce přilnula k obrazovce.
VLASTNOSTI PRODUKTU: – 100% originál – tvrdost 9H – 2,5D frézované hrany příjemné na dotek – Další olefobní vrstva – Dokonalá průhlednost – Nemá vliv na funkčnost dotyku – Baleno v originálním obalu
SADA OBSAHUJE: 1 x Spigen Glass FC 1 x Hadřík z mikrovlákna 1 x Hadřík na alkohol 1 x Odstraňovací páska znečištění