OEM Baterie Samsung Galaxy S3 Mini EB-L1M7FLU 1500mAh (verze s NFC)

Baterie Samsung EB-L1M7FLU je určena pro mobilní telefon Samsung Galaxy S3 mini. Spolehlivý zdroj energie pro váš telefon Galaxy S3 mini přímo od... více informací »
OEM Baterie Samsung Galaxy S3 Mini EB-L1M7FLU 1500mAh (verze s NFC)
Značka: OEM
295 Kč
Více informací
Baterie Samsung EB-L1M7FLU je určena pro mobilní telefon Samsung Galaxy S3 mini. Spolehlivý zdroj energie pro váš telefon Galaxy S3 mini přímo od...

Baterie Samsung EB-L1M7FLU je určena pro mobilní telefon Samsung Galaxy S3 mini. Spolehlivý zdroj energie pro váš telefon Galaxy S3 mini přímo od výrobce. Baterie má kapacitu 1500 mAh. Při výběru baterie vždy sledujte označení baterie v mobile.Kapacita baterie: 1500 mAhTyp baterie: Li-IonPodporuje NFC!Kód baterie: EB-L1M7FLUPřed potvrzením objednáky zkontrolujte, zda kód nové baterie je stejný jako kód vaší původní baterie!Oblíbený a kvalitní produkt je k dostání zrovna tady na webu v oblíbené kategorii baterie – originál. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Oblíbený dodavatel OEM dlouhodobě prodává top zboží. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento oblíbený produkt OEM Baterie Samsung Galaxy S3 Mini EB-L1M7FLU 1500mAh (verze s NFC) od dodavatele kvalitních produktů OEM jednoduše seženete nyní až neuvěřitelně levně! Právě teď za cenu 295 Kč.