Otterbox Defender iPad 10.2″ 7/8 generacja (černá)

OtterBox Defender - Ochranné pouzdro s klipem bydlení Prohlížení Defender Series - nejpopulárnější ochranného pouzdra z OtterBox. Robustní, 3-layer... více informací »
Otterbox Defender iPad 10.2" 7/8 generacja (černá)
Značka: Krytárna
2 439 Kč
Více informací
OtterBox Defender - Ochranné pouzdro s klipem bydlení Prohlížení Defender Series - nejpopulárnější ochranného pouzdra z OtterBox. Robustní, 3-layer...

OtterBox Defender – Ochranné pouzdro s klipem bydlení Prohlížení Defender Series – nejpopulárnější ochranného pouzdra z OtterBox. Robustní, 3-layer Defender je zárukou bezpečnosti a pohodlí. Tuhé bezpečně a pohodlně, a na obrazovce se zadní folie dvoudílné a chránit váš telefon před poškrábáním a šok. Navíc se silikonovým screeningu, přístavů, nečistot, prachu a prachu již není hrozbou rotující klip pro větší pohodlí, s přiloženým ochranným pouzdrem Defender se otáčí klip (360 stupňů), může být připojena k pouzdru na opasek, takže můžete vždy brát to s vámi. Unikátní a oblíbený produkt Otterbox Defender iPad 10.2″ 7/8 generacja (černá) máte možnost získat také tady na webu v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Máme pro vás oblíbené produkty z této populární kategorie za parádní cenu!

Tento akční produkt Otterbox Defender iPad 10.2" 7/8 generacja (černá) od kvalitní značky Krytárna jednoduše můžete najít na našich stránkách teď skutečně levně. Aktuálně v akci za 2 439 Kč.