OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 (black)

kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své... více informací »
OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 (black)
Značka: Krytárna
1 009 Kč
Více informací
kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své...

kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své minimalistické eleganci je kryty symetrie jedním z nejododnějších ve své třídě . Je vyroben ze dvou materiálů – syntetický kaučuk a polykarbonát, kombinace varování jak efektivní ochrana, tak velký vzhled. Styl a ochrana Případ není jen o ochraně, ale také design, který bude vyhovovat vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarovaný a vejde jak ruku, tak telefon. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotná tělesová konstrukce uskutečňuje ji a odebírat jej z větru. Velmi žádaný výrobek OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 (black) můžete sehnat mimo jiné tady a teď na našich stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní můžete získat parádní produkty ze zmíněné kategorie ve slevě. Významná značka Krytárna představuje vynikající sortiment. Udělejte radost sami sobě.

Neodolatelný produkt OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 (black) od kvalitní značky Krytárna jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď levně. Akční cena od 1 009 Kč.