OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 mini (black)

kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své... více informací »
OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 mini (black)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své...

kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z Bridge Secure Smartphone Case Series ve své třídě. Každý detail Materiály Navzdory své minimalistické eleganci je kryty symetrie jedním z nejododnějších ve své třídě . Je vyroben ze dvou materiálů – syntetický kaučuk a polykarbonát, kombinace varování jak efektivní ochrana, tak velký vzhled. Styl a ochrana Případ není jen o ochraně, ale také design, který bude vyhovovat vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarovaný a vejde jak ruku, tak telefon. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotná tělesová konstrukce uskutečňuje ji a odebírat jej z větru. Výjimečný produkt OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 jde pořídit prostě tady na našem webu ve známé rubrice kryty a tvrzenná skla! Získejte skvělé kusy ve zmíněné kategorii za super peníze!

Akční kus OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 mini (black) od populární značky Krytárna najdete u nás teď skutečně výhodně! Nyní lze objednat jen za 1 139 Kč.