OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (gray)

kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory... více informací »
OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (gray)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory...

kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory své minimalistické eleganci, kryty symetrie je jedním z nejodolnějších Ve své třídě. Je vyroben ze dvou materiálů – syntetický kaučuk a polykarbonát, jejichž kombinace označuje jak účinnou ochranu, tak velký vzhled. Styl a ochrana Případ není jen o ochraně, ale také design, který bude vyhovovat vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarovaný a fit jak ruku, tak telefonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotná konstrukce pouzdra uskutečňuje jej zapnout a odebírat z větru.Tento velmi oblíbený produkt OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (gray) lze pořídit lehce tady u nás v populární kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete vybrat akční produkty ve zmiňované rubrice za rozumné peníze! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás najdete více kvalitních produktů od výrobce Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi žádaný produkt OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (gray) od značky Krytárna snadno můžete najít zde skutečně levně! Nyní za akční cenu 1 019 Kč.