OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (purple)

kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory... více informací »
OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (purple)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory...

kombinace dvou materiálů činí sérii symetrie Jeden z most zabezpečeného smartphonu skříně ve své třídě. Každý detail záležitosti navzdory své minimalistické eleganci, kryty symetrie je jedním z nejodolnějších Ve své třídě. Je vyroben ze dvou materiálů – syntetický kaučuk a polykarbonát, jejichž kombinace označuje jak účinnou ochranu, tak velký vzhled. Styl a ochrana Případ není jen o ochraně, ale také design, který bude vyhovovat vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarovaný a fit jak ruku, tak telefonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotná konstrukce pouzdra uskutečňuje jej zapnout a odebírat z větru.
Exkluzivní kousek OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 je k dostání rovněž tu na našem webu zařazený v rubrice kryty a tvrzenná skla! Nyní si můžete vybrat podobné kusy ve zmíněné rubrice v bezva akci! Oblíbená značka Krytárna má top sortiment.

Oblíbený a kvalitní výrobek OtterBox Symmetry Apple iPhone 13 Pro (purple) od známé značky Krytárna pořídíte u nás opravdu levně! Akční cena od 1 139 Kč.