OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 (clear)

legendární ochrana v kombinaci s popsockets® vyjádřit svůj styl vyjádřit se a poskytnout úplnou ochranu Telefon díky jedinečné kombinaci pouzdra... více informací »
OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 (clear)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
legendární ochrana v kombinaci s popsockets® vyjádřit svůj styl vyjádřit se a poskytnout úplnou ochranu Telefon díky jedinečné kombinaci pouzdra...

legendární ochrana v kombinaci s popsockets® vyjádřit svůj styl vyjádřit se a poskytnout úplnou ochranu Telefon díky jedinečné kombinaci pouzdra OtterBox a držákem Popsockets® Držitele Každý případ obsahuje odpovídající poptop, kterou můžete kdykoliv nahradit jiným vzorem, čímž se vytvoříte zcela novou sadu. rukojeť, jejíž funkce budete mít rádi vestavěné vestavěné popscokets® umožňuje pohodlněji fotografovat, psát zprávy nebo sledovat filmy. Možnost jeho rychlého skládání a rozvíjející se, že pouzdro snadno zapadá do kapsy na kalhoty nebo kabelku. Řekněte sbohem do kabelů Symmetry POP Pouzdro je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (Poptop může být v některých případech odstraněna ). Tento kvalitní kousek OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone je k dispozici právě nyní tady u nás ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Najděte si zlevněné kousky z této populární kategorie za skvělou cenu.

Tento vynikající výrobek OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 (clear) značky Krytárna jednoduše seženete tady a teď za akční cenu! Nabídka již od 1 139 Kč.