OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 Pro (clear)

legendární ochrana v kombinaci s popsockets® vyjádřit svůj styl vyjádřit se a poskytnout úplnou ochranu Telefon díky jedinečné kombinaci pouzdra... celý popis>
OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 Pro (clear)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací

legendární ochrana v kombinaci s popsockets® vyjádřit svůj styl vyjádřit se a poskytnout úplnou ochranu Telefon díky jedinečné kombinaci pouzdra OtterBox a držákem Popsockets® Držitele Každý případ obsahuje odpovídající poptop, kterou můžete kdykoliv nahradit jiným vzorem, čímž se vytvoříte zcela novou sadu. rukojeť, jejíž funkce budete mít rádi vestavěné vestavěné popscokets® umožňuje pohodlněji fotografovat, psát zprávy nebo sledovat filmy. Možnost jeho rychlého skládání a rozvíjející se, že pouzdro snadno zapadá do kapsy na kalhoty nebo kabelku. Řekněte sbohem do kabelů Symmetry POP Pouzdro je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (Poptop může být v některých případech odstraněna ).

Designový kus OtterBox Symmetry Clear POP Apple iPhone 13 Pro (clear) od top výrobce Krytárna získáte tady nyní skutečně výhodně! Akční cena již od 1 019 Kč.