Otterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S21 5G (clear)

Kombinace dvou materiálů je řada Clear symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň řady chytrých telefonů ve své třídě. Každý... více informací »
Otterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S21 5G (clear)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů je řada Clear symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň řady chytrých telefonů ve své třídě. Každý...

Kombinace dvou materiálů je řada Clear symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň řady chytrých telefonů ve své třídě. Každý detail je důležitý Navzdory své minimalistické elegance, bydlení Clear Symetrie je jedním z nejodolnějších střev ve své třídě. Je vyrobena ze dvou materiálů – syntetického kaučuku a polykarbonátu, kombinace, která zaručuje nejen účinnou ochranu a skvělý vzhled. Styl a ochranu v případě, že je nejen bezpečnost, ale také vzhled, který se vejde váš styl a osobnost. Tvarově dokonale propracovaná a přizpůsobena jak ruce a telefonem. Zvýšené okraje chrání displej před poškrábáním a stejné konstrukce pouzdro umožňuje nasazení a demontáž je rychlá akce.

Unikátní a žádaný produkt Otterbox Symmetry Clear Samsung Galaxy S21 5G (clear) od známé společnosti Krytárna jednoduše získáte na našich stránkách téměř zdarma! Aktuálně v akci za 1 019 Kč.