OtterBox Symmetry Plus iPhone 12/12 Pro kompatybilna z MagSafe (černá)

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je... více informací »
OtterBox Symmetry Plus iPhone 12/12 Pro kompatybilna z MagSafe (černá)
Značka: Krytárna
1 379 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je...

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je důležitý Navzdory své minimalistické elegance, bydlení Symetrie je jedním z nejodolnějších střev ve své třídě. Je vyrobena ze dvou materiálů – syntetického kaučuku a polykarbonátu, kombinace, která zaručuje nejen účinnou ochranu a skvělý vzhled. Styl a ochranu v případě, že je nejen bezpečnost, ale také vzhled, který se vejde váš styl a osobnost. Tvarově dokonale propracovaná a přizpůsobena jak ruce a telefonem. Zvýšené okraje chrání displej před poškrábáním a stejné konstrukce pouzdro umožňuje nasazení a demontáž je rychlá akce. Kromě toho je pouzdro potažené ionty stříbra, které tvoří stabilní antimikrobiální povlak. Kompatibilní s MagSafe Symmtery bydlení umožňuje jednoduché, rychlé bezdrátové nabíjení s MagSafe nabíječky. Tento velmi žádaný produkt OtterBox Symmetry Plus iPhone 12/12 Pro kompatybilna z MagSafe (černá) můžete nakoupit mimo jiné tady na stránkách v oblíbené rubrice kryty a tvrzenná skla. Získejte nové produkty z naší kategorie za super cenu. Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Krytárna vám poskytuje vynikající zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Oblíbený a kvalitní produkt OtterBox Symmetry Plus iPhone 12/12 Pro kompatybilna z MagSafe (černá) od výrobce Krytárna jednoduše najdete právě nyní ve výprodejové akci. Cena již od 1 379 Kč.