OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Navy Captain Blue)

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je... více informací »
OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Navy Captain Blue)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je...

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je důležitý Navzdory své minimalistické elegance, bydlení Symetrie je jedním z nejodolnějších střev ve své třídě. Je vyrobena ze dvou materiálů – syntetického kaučuku a polykarbonátu, kombinace, která zaručuje nejen účinnou ochranu a skvělý vzhled. Styl a ochranu v případě, že je nejen bezpečnost, ale také vzhled, který se vejde váš styl a osobnost. Tvarově dokonale propracovaná a přizpůsobena jak ruce a telefonem. Zvýšené okraje chrání displej před poškrábáním a stejné konstrukce pouzdro umožňuje nasazení a demontáž je rychlá akce. Kromě toho je pouzdro potažené ionty stříbra, které tvoří stabilní antimikrobiální povlak. Kompatibilní s MagSafe Symmtery bydlení umožňuje jednoduché, rychlé bezdrátové nabíjení s MagSafe nabíječky. Unikátní produkt pořídíte v pohodě tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní můžete koupit ještě další zboží ze zmíněné sekce za super peníze! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Krytárna. Najdete je níže na této stránce. Věhlasná značka Krytárna má na skladě kvalitní produkty. Nové kousky každý den.

Tento zlevněný kus OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Navy Captain Blue) originál od výrobce Krytárna jednoduše najdete u nás nyní ve výprodejové akci! Cena již od 1 019 Kč.