OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Tea Petal Pink)

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je... více informací »
OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Tea Petal Pink)
Značka: Krytárna
1 019 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je...

Kombinace dvou materiálů je řada symetrie je jedním z nejtenčích a nejbezpečnější skříň série chytré ve své třídě. Každý detail je důležitý Navzdory své minimalistické elegance, bydlení Symetrie je jedním z nejodolnějších střev ve své třídě. Je vyrobena ze dvou materiálů – syntetického kaučuku a polykarbonátu, kombinace, která zaručuje nejen účinnou ochranu a skvělý vzhled. Styl a ochranu v případě, že je nejen bezpečnost, ale také vzhled, který se vejde váš styl a osobnost. Tvarově dokonale propracovaná a přizpůsobena jak ruce a telefonem. Zvýšené okraje chrání displej před poškrábáním a stejné konstrukce pouzdro umožňuje nasazení a demontáž je rychlá akce. Kromě toho je pouzdro potažené ionty stříbra, které tvoří stabilní antimikrobiální povlak. Kompatibilní s MagSafe Symmtery bydlení umožňuje jednoduché, rychlé bezdrátové nabíjení s MagSafe nabíječky. Unikátní kus OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Tea Petal Pink) máte možnost koupit právě zde tu na našem webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete vybrat parádní výrobky z této známé kategorie za internetové ceny.

Neodolatelný výrobek OtterBox Symmetry Plus iPhone 12 mini kompatybilna z MagSafe (Tea Petal Pink) od výrobce Krytárna jednoduše můžete získat zde skutečně výhodně. Nyní lze objednat jen za 1 019 Kč.