OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (black)

Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je... více informací »
OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (black)
Značka: Krytárna
1 269 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je...

Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je důležitý navzdory své minimalistické eleganci, pouzdro symetrie je jedním z nejodolnějších skříní ve své třídě. Bylo vyrobeno ze dvou syntetických a polykarbonátových materiálů, jejichž spojení zaručuje účinnou ochranu a velký vzhled. Styl a ochrana v bydlení se počítá nejen ochranu, ale také vzhled, který vyhovuje vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarované a přizpůsobené obou dlani i telefonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotný design pouzdra ho začíná a rychle se odstraní. Kromě toho je pouzdro pokryto stříbrnými ionty, které tvoří trvalý antibakteriální povlak. Kompatibilní s MagSafe Symmtery Bydlení umožňuje jednoduché, rychlé, bezdrátové zatížení s nabíječkou MagSafe. Tento kvalitní kousek můžete dostat teď tady na webu v sekci kryty a tvrzenná skla! Mrkněte na vyjímečné produkty z této oblíbené sekce ve výprodejové akci! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. U nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Krytárna vám poskytuje velmi kvalitní výrobky. Nabídka platí do vyprodání zásob!

Velmi prodávaný kousek OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (black) od spolehlivého výrobce Krytárna je k sehnání u nás nyní extra výhodně. Nyní pořídíte od 1 269 Kč.