OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (Navy Captain)

Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je... více informací »
OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (Navy Captain)
Značka: Krytárna
1 139 Kč
Více informací
Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je...

Kombinace dvou materiálů činí řadu symetrií jeden z nejtentest, nejbezpečnější řady skříní na smartphony ve své třídě. Každý detail je důležitý navzdory své minimalistické eleganci, pouzdro symetrie je jedním z nejodolnějších skříní ve své třídě. Bylo vyrobeno ze dvou syntetických a polykarbonátových materiálů, jejichž spojení zaručuje účinnou ochranu a velký vzhled. Styl a ochrana v bydlení se počítá nejen ochranu, ale také vzhled, který vyhovuje vašemu stylu a osobnosti. Dokonale tvarované a přizpůsobené obou dlani i telefonu. Zvýšené hrany chrání obrazovku před poškrábáním a samotný design pouzdra ho začíná a rychle se odstraní. Kromě toho je pouzdro pokryto stříbrnými ionty, které tvoří trvalý antibakteriální povlak. Kompatibilní s MagSafe Symmtery Bydlení umožňuje jednoduché, rychlé, bezdrátové zatížení s nabíječkou MagSafe. Zajímavý výrobek OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple je k dispozici přímo tady na našich stránkách umístěný v kategorii kryty a tvrzenná skla. Nyní si můžete pořídit další produkty ve zmíněné kategorii na pár kliknutí!

Designový výrobek OtterBox Symmetry Plus MagSafe Apple iPhone 13 Pro Max (Navy Captain) s osvědčenou značkou Krytárna jednoduše seženete zde opravdu výhodně. Ceny od 1 139 Kč.