OtterBox Symmetry POP Apple iPhone 13 Pro (black)

Legendární ochrana v kombinaci s Popsockets® vyjádřete svůj styl, abyste se vyjádřili a poskytli plnou ochranu pro váš telefon díky neobvyklému... více informací »
OtterBox Symmetry POP Apple iPhone 13 Pro (black)
Značka: Krytárna
1 269 Kč
Více informací
Legendární ochrana v kombinaci s Popsockets® vyjádřete svůj styl, abyste se vyjádřili a poskytli plnou ochranu pro váš telefon díky neobvyklému...

Legendární ochrana v kombinaci s Popsockets® vyjádřete svůj styl, abyste se vyjádřili a poskytli plnou ochranu pro váš telefon díky neobvyklému připojení skříně OtterBox s popisovačem Popsockets® Sem Jiný vzor kdykoliv, vytvoření docela nové sady. Rukojeť, jehož funkce budete milovat vestavěné popscokets®, umožňuje provádět pohodlnější fotografii, psaní zprávy nebo sledování filmů. Možnost jeho rychlého skládání a rozvíjející se činí skříň snadno zapadají do kalhotové kapsy nebo kabelky. Rozloučte se s kabely, pouzdro POP symetrie je kompatibilní s bezdrátovým nabíjením (někdy může být nutné odstranit Poptop).

Velmi žádaný produkt OtterBox Symmetry POP Apple iPhone 13 Pro (black) od našeho výrobce Krytárna lze nakoupit tady a teď právě opravdu levně. Akční ceny již od 1 269 Kč.