Pipetto Origami Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (red)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (red)
Značka: Krytárna
1 559 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Vysoce kvalitní produkt Pipetto Origami Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen můžete koupit bez problémů na webu v populární kategorii kryty a tvrzenná skla! Připravili jsme zlevněné produkty z této populární sekce za příznivou cenu!

Ve slevě tento produkt Pipetto Origami Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (red) od populárního výrobce Krytárna lze koupit právě teď v naší nabídce opravdu výhodně. V akci za 1 559 Kč.