Pipetto Origami No1 Original PC Apple iPad mini 7.9 2015/2019 4, 5 Gen (black)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No1 Original PC Apple iPad mini 7.9 2015/2019 4
Značka: Krytárna
1 319 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely.
Zajímavý produkt Pipetto Origami No1 Original PC Apple iPad mini 7.9 2015/2019 4, 5 Gen (black) máte možnost sehnat pohodlně tu na našem webu ve známé sekci kryty a tvrzenná skla! Vyhledejte si ještě další produkty z této známé sekce za výhodné peníze!

Hodně povedený produkt Pipetto Origami No1 Original PC Apple iPad mini 7.9 2015/2019 4, 5 Gen (black) od výrobce se zárukou kvality Krytárna jde sehnat právě teď u nás extra se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 1 319 Kč.