Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad mini 2021 6 Gen (navy blue)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad mini 2021 6 Gen (navy blue)
Značka: Krytárna
1 249 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Tento kvalitní a levný výrobek Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad mini 2021 6 Gen (navy blue) můžete sehnat bezprostředně na webu v oblíbené kategorii kryty a tvrzenná skla. Najděte si unikátní produkty z této rubriky za rozumné peníze! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás také další vybrané produkty od výrobce Krytárna. Najdete je níže na této stránce. Tato značka Krytárna pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní sortiment.

Tento akční kus Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad mini 2021 6 Gen (navy blue) od značky s tradicí a dobrou pověstí Krytárna můžete najít právě za výprodejovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 249 Kč.