Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad Pro 12.9 2018/2020/2021 3, 4, 5 Gen (Dark Grey)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad Pro 12.9 2018/2020/2021 3
Značka: Krytárna
1 439 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely.Tento akční a ve slevě produkt Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad Pro 12.9 2018/2020/2021 3, 4, 5 Gen (Dark Grey) můžete sehnat v pohodě tu ve známé kategorii kryty a tvrzenná skla. Pořiďte si skvělé produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další prověřené zboží značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní kousek Pipetto Origami No1 Original TPU Apple iPad Pro 12.9 2018/2020/2021 3, 4, 5 Gen (Dark Grey) od výrobce se skvělou pověstí Krytárna jednoduše můžete pořídit právě nyní na našich stránkách za výprodejovou cenu! Zrovna teď v akci za 1 439 Kč.