Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)
Značka: Krytárna
1 679 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely.Tento skvělý produkt Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black) je dostupný bez obtíží tu na našich stránkách v oblíbené sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní pořídíte ještě jiné kousky z této populární rubriky na pár kliknutí. Známý dodavatel Krytárna svým zákazníkům dodává špičkové produkty Máme toho více, mrkněte také na další kvalitní zboží od dodavatele Krytárna. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený kousek Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black) od populární značky Krytárna jde koupit zde teď právě pořád výhodně. Momentálně v akci za 1 679 Kč.