Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy blue)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy blue)
Značka: Krytárna
1 689 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Tento kvalitní výrobek Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy blue) máte možnost nakoupit nyní tady u nás zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla. Mrkněte na kvalitní produkty ve zmíněné rubrice za super cenu. To ale ovšem není vše, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy blue) od společnosti se zárukou kvality Krytárna je k získání momentálně extra výhodně. Na našich stránkách za 1 689 Kč.