Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy)
Značka: Krytárna
1 679 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Ve slevě tento produkt Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air dostanete zrovna na našem webu zařazený v sekci kryty a tvrzenná skla! Získejte ještě ostatní produkty ve zmíněné kategorii za akční cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Krytárna pro své zákazníky dodává skvělý sortiment. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Krytárna. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento vynikající výrobek Pipetto Origami No2 Pencil Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (navy) od značky Krytárna je k sehnání v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Výhodně teď u nás za 1 679 Kč.