Pipetto Origami No2 Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No2 Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black)
Značka: Krytárna
1 559 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely. Hodně oblíbený produkt Pipetto Origami No2 Shield Apple iPad Air jde pořídit právě zde na našich stránkách ve známé sekci kryty a tvrzenná skla. Nyní pořídíte unikátní výrobky ve zmiňované rubrice na pár kliknutí! Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Krytárna. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný kousek Pipetto Origami No2 Shield Apple iPad Air 10.9 2020 4 Gen (black) od značky s dlouholetou historií Krytárna můžete najít tady za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně v akci od 1 559 Kč.