Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7, 8, 9 Gen (navy blue)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7
Značka: Krytárna
1 429 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely.
Tento nejprodávanější produkt naleznete právě teď tu v sekci kryty a tvrzenná skla. Podívejte se na skvělé produkty ve zmíněné rubrice za výprodejovou cenu! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Krytárna. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Známá značka Krytárna vám poskytuje špičkové produkty

Vysoce kvalitní produkt Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7, 8, 9 Gen (navy blue) od našeho výrobce Krytárna jednoduše najdete momentálně na webu za příznivou cenu. Akční cena již od 1 429 Kč.