Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7, 8, 9 Gen (red)

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,... více informací »
Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7
Značka: Krytárna
1 429 Kč
Více informací
Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv,...

Pipetto origami. Ochranné pouzdro pro iPad Pohodlí, které budete milovat Bez ohledu na to, zda máte v plánu sledovat film nebo psaní dlouhých zpráv, můžete si být jisti, že iPad díky pipetto origami bydlení bude vždy nastaven v nejvhodnější pozici pro vás. Musíte si vybrat z asi 5 různých úhlů sklonu obrazovky ideální pro: – psaní a hraní, – procházení Internetu, – čtení, provádění video volání a čtení předpisů při vaření “ – Použití iPadu působícího jako druhá obrazovka – sledování filmů. Účinná ochrana Odolné polykarbonátové, vyztužené rohy, zvýšené hrany kolem obrazovky a kamer, microfiberální klapka a antibakteriální nátěr zajišťují plnou ochranu proti otřesům, škrábancům a bakteriím. Funkce Funkce probuzení a spaní při otevírání a zavírání flip, prostor pro tužku Apple *, plný přístup k fotoaparátům, tlačítek a portům – pipetto, zaručuje jak plnou ochranu, tak funkčnost. * Apple pencil rukojeť pro vybrané modely.
Unikátní a oblíbený výrobek Pipetto Origami No3 Pencil můžete sehnat již dnes tu na našich stránkách v sekci kryty a tvrzenná skla! Nyní koupíte akční kousky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze!

Oblíbený kus Pipetto Origami No3 Pencil Case Apple iPad 10.2 2019/2020/2021 7, 8, 9 Gen (red) od značky se zárukou kvality Krytárna pohodlně nakoupíte zrovna dneska za rozumné peníze! Produkt nakoupíte teď u nás za 1 429 Kč.